«Дорогою до себе»: Якою є вага посту?

13 квітня 2021

П’ятий тиждень Великого посту розпочинаємо з теми «Якою є вага посту». Звідки береться «ожиріння» душі та як правильно постити — розповідає менеджер з комунікацій Деканату студентського життя УКУ Михайло Квасюк у великопосному медіапроєкті Українського католицького університету «Дорогою до себе».

«Дорогою до себе»: Якою є вага посту?

Він переконаний, якщо регулярно тренувати тіло в спортзалі, то згодом можна брати на себе все важчу нішу. Це правило діє і з постом: «Якою є його вага? Наша душа, як і тіло, протягом року „ожиріла“ гордістю, заздрістю, особливо в час кризи. Вагою посту є віднова зв’язку з Богом: відповідальність за вчинки, вміння любити, тих кого важко, молитися за них, щоб осягнути мир. Не одразу нам вдасться підняти 100 кг, але можемо взяти 20. Так само є в духовному житті. Пропоную знайти свою вагу посту і розпочати з дій».

Приєднуйтесь до цікавої мандрівки дорогою Великого посту разом із Деканатом душпастирських справ УКУ.

Дивіться також наші попередні відео:

Що спільного між прощенням, зламаною рукою та довірою? — розповідає духівник УКУ о. Ігор Пецюх.

Великий поклін — зануритися в себе, аби вийти до світла — роздуми від викладача грецького та церковнослов’янського літургійного співу, протопслата УКУ Андрія Шкраб’юка.

Піст і наші екозвички — досвід Наталії Субботіної, випускниці Школи права УКУ. Впорядкувавши свої екозвички, вона переконана, що стриманість у малому допоможе людині перейти до послуху у чомусь більшому.

Супермаркет життя: яка ціль нашого вибору? — богослов, викладач УКУ Максим Тимо роздумує про те, як правильно постити у «супермаркеті життя».

За матеріалами Українського католицького університету