Чернівецька єпархія розширює свою співпрацю у медіапроєктах

3 лютого 2020

Під проводом свого правлячого архиєрея преосвященного владики Йосафата Мощича духовенство Чернівецької єпархії активно залучається до різноманітних медіапроєктів у співпраці із місцевими телеканалами.

Чернівецька єпархія розширює свою співпрацю у медіапроєктах

У першому медіапроєкті «Недільне благословення від єпископа» у співпраці із місцевим телеканалом «ТВА/TVA» щонеділі бере участь сам владика Йосафат Мощич. Проєкт присвячений поясненню недільного євангельського уривка та виходить на телеканалі щонеділі о 11:55 та о 20:00.

Іншим проєктом цього ж телеканалу є «Інтерв’ю із духівником», на який куратори телепередачі запрошують священників та спілкуються на різні сучасні теми моральності та духовного життя. Зйомки проєкту розпочалися від 15 січня цього року. До прикладу, однією із актуальних тем стало «Сурогатне материнство», про яке із моральної точки зору вміло та фахово розповів о. Руслан Боровий, духівник молодіжної спільноти «Обнова» та адміністратор парафіяльної спільноти у м. Хотині (Чернівецька область).

Іншого разу о. Руслан Боровий застановився над темою йорданських відвідин душпастирем із благословенням осель.

Натомість, остання телепередача із о. Любомиром Іваночком із назвою «Хто такий Ісус?» розповідає про Особу Ісуса Христа.

Окрім того, цього року до співпраці із єпархіальним управлінням Чернівецької єпархії долучився місцевий канал «Чернівецький промінь». Зокрема, медійники запустили телевізійний проєкт «Апостол» також із пресвященним владикою Йосафатом Мощичем, у якому єпископ кожної неділі пояснює біблійний уривок із чергового читання Апостола.

Також на каналі виходить щоденна телепередача із духівниками єпархії із Євангелієм дня та роздумами.

Таким чином, Чернівецька єпархія намагається бути ближчою до своїх парафіян не тільки у парафіяльному, соціальному чи душпастирському служінні, але й також використовуючи новітні засоби соціальної комунікації, такі як телебачення та інтернет.