Британські лідери помолилися за мир в Україні у катедральному соборі Пресвятої Родини в Лондоні

24 лютого 2023

24 лютого, у річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну, в катедральному соборі Пресвятої родини в Лондоні за участі релігійних лідерів різних конфесій і релігій відбулася молитва за мир в Україні. Разом молилися понад 700 осіб. Серед присутніх були також колишній прем’єр міністр Великобританії Борис Джонсон, мер Лондона Садік Хан.

Собор був прикрашений паперовими янголами, які зробили діти зі школи святої Марії. Кількість янголів — 160, це символ офіційної кількості вбитих дітей в Україні під час війни, розповів владика Кеннет Новаківський в коментарі Департаменту інформації УГКЦ.

Символічною була також кількість запалених свічок. Під час молитви діти зі школи святої Марії разом з громадськими лідерами тримали 52 запалені свічки, що символізують 52 тижні опору російській агресії.

«Серед гостей були присутні лідери Англіканської Церкви, різних інших деномінацій Римсько-Католицької Церкви, а також єврейської громади. Щодо інших представників, були присутні колишній прем’єр-міністр Борис Джонсон, а також мер Лондона Садік Хан, представники Палати лордів та члени парламенту та місцевої мерії», — зазначив владика Кен.

Фото: Catholic Church England and Wales / Marcin Mazur