Архиєрейською Божественною Літургією розпочали V сесію Собору Київської архиєпархії

8 лютого 2020

Сьогодні, 8 лютого 2020 року, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві, відбувається V сесія Собору Київської архиєпархії УГКЦ на тему: «Еміграція, поселення і глобальна єдність Української Греко-Католицької Церкви».

Розпочали Собор Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав. Разом з Главою Церкви на Літургії співслужив владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архиєпархії, та духовенство із п’яти областей Центрально-Східної України. Участь у молитві взяли численні вірні із усіх терен Київської архиєпархії.

Пригадаємо, що метою цього Собору є пошук відповідей щодо новітніх викликів еміграції, поселень і глобальної єдністі Української Греко-Католицької Церкви.

До участі в єпархіальному Соборі Київської архиєпархії запрошені представники духовенства, інститутів богопосвяченого життя, миряни, а також ті, хто відповідно до церковного законодавства, має невідкладний обов’язок брати в ньому участь через іменування та вибір.

Під час Собору буде представлено ряд питань та пропозицій, а також проведуть дискусії присвячені цій тематиці. Відтак усі напрацювання будуть представлені та розглянуті учасниками VII Сесії Всецерковного (Патріаршого) Собору УГКЦ, який відбудеться у Львові, у днях 26–29 серпня 2020 року.

За матеріалами Київської архиєпархії УГКЦ