«У школі апостолів»: Патріарша катехитична комісія УГКЦ запрошує до молитовного читання Діянь апостолів

13 лютого 2021

«З радістю запрошуємо приєднатися усіх, хто хоче краще пізнати Слово Боже для особистого духовного збагачення, а також для читання у біблійних гуртках та парафіяльних спільнотах!» — йдеться у запрошенні Патріаршої катехитичної комісії Української Греко-Католицької Церкви.

Чому варто приєднатися до молитовного читання Діянь апостолів?

Книга Діянь апостолів є невичерпним джерелом знань про життя первісної Церкви та показує нам труднощі і радості першого звіщання віри. Послідовне читання цієї новозавітньої книги із відповідними коментарями та роздумами допоможе пролити нове світло на знайомі епізоди, розкрити значення окремих уривків і краще зрозуміти суть місії Церкви, а передусім — жити Божим Словом.

Як будуть відбуватися читання?

Щопонеділка, розпочинаючи від 15 лютого 2021 року на сайті Патріаршої катехитичної комісії будемо публікувати черговий текст з книги Фаусті Сільвано і Канелла Вінченцо «У школі апостолів: Молитовне читання і розважання над книгою Діянь апостолів». Текст міститиме уривок Святого Письма, коментарі до окремих цитат уривку, роздуми і розважання та поради для молитви.

Програма триватиме до 31 липня 2022 року.

Запрошення від владики Давида Мотюка

«Подібно до святого Павла, який відіграє провідну роль у „Діяннях“, ми також покликані бути місіонерами, поширюючи Добру новину — Євангеліє у сім’ї, у колі друзів, а відтак — поміж незнайомих.

Візьміть на себе виклик молитовного читання Діянь апостолів, дозволяючи Святому Духу знову увійти у ваше життя!» — владика Давид Мотюк, голова Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ

Довідка

«Молитовне читання Діянь апостолів» — це продовження програми молитовного читання Святого Письма, яку Патріарша катехитична комісія підготувала на прохання Синоду єпископів УГКЦ.

За цією програмою впродовж попередніх років комісія провадила молитовне читання Святого Письма за програмою книг:

• У школі Матея (С. Фаусті, В. Канелла)
  • Євангеліє від Марка (Дж. Дзевіні, П. Дж. Кабра)
  • У школі Луки (С. Фаусті, В. Канелла)

Детальніше про ці видання можна дізнатися на сторінці Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ.

За матеріалами Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ