У Курії Київської архиєпархії відбулася зустріч із співзасновниками Tesla Club Ukraine та платформи Go To-U

22 липня 2019

11 липня 2019 року в Курії Київської архиєпархії відбулася зустріч із співзасновниками Tesla Club Ukraine та платформи Go To-U.

Зокрема у зустрічі взяли участь владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архиєпархії, референт із питань екології о. Роман Романович і співзасновники Tesla Club Ukraine та платформи Go To-U — Назар Шимоне-Давида та Олена Артеменко.

Під час розмови Назар та Олена запропонували співпрацю між платформою Go To-U та Київською архиєпархією Української Греко-Католицької Церкви, яка стосується можливості встановлення зарядних пристроїв для електромобілів у парафіях архиєпархії.

Також в ході цієї розмови були наведені переваги співпраці та короткий екскурс щодо цього проекту.

Зазначимо, що Go To-U — це проект, створений для того, щоб пришвидшити процес заміни звичайних автомобілів на електромобілі. Команда об’єднує власників електромобілів та екологічно відповідальні прогресивні бізнеси, що встановили на своїх локаціях зарядні станції.

Довідка

Go To-U — платформа, що складається з мобільного додатку To-U та рішення для бізнесу: індивідуального кабінету і якісного та сертифікованого зарядного пристрою. Мобільний додаток дозволяє зарезервувати зарядну станцію на зручний для водія час, а також забронювати або купити послуги на локації партнера. Індивідуальний кабінет для бізнесу надає всю потрібну інформацію про використання зарядки, а також надає маркетинговий інструментарій — можна пропонувати додаткові знижки та подарунки для користувачів App To-U. Таким чином водій електромобіля завжди відчуває впевненість у тому, що він зможе зарядити свій транспортний засіб тоді, коли він запланував і не марнуватиме свого часу поки автомобіль заряджається. Go To-U — це цілий світ переваг для власників електромобілів.

За матеріалами пресслужби Київської архиєпархії УГКЦ