Папа Франциск благословив членів Синоду Єпископів УГКЦ на плідну роботу

31 серпня 2015

Як Папський представник в Україні, маю честь і радість висловити від імені Його Святості Папи Франциска найкращі побажання повного успіху обговорень Синоду Української Греко-Католицької Церкви.

Папа Франциск благословив членів Синоду Єпископів УГКЦ на плідну роботу

Про це сказав Архиєпископ Томас Едвард Галліксон, Апостольський нунцій в Україні, звертаючись до владик УГКЦ під час першого робочого засідання Синоду Єпископів УГКЦ.

Апостольський нунцій зауважив, що цього року Синод відбувається після Собору УГКЦ, присвяченого темі «Жива парафія — місце зустрічі з живим Христом». З цього приводу він сказав: «Незважаючи на всі зміни, що відбуваються у світі, — урбанізація, мобільність, перенасичення технікою і так далі, святиня зі священиком та спільнотою залишається безпечним портом, пристанню, також і посеред страждань, що для улюбленої України не виключає навіть жорстокої агресії».

На завершення свого виступу Архиєпископ Томас передав усім членам Синоду благословення Святішого Отця Франциска, Папи Римського.

Департамент інформації УГКЦ