Капелани Кам’янець-Подільської єпархії перебували на Cході України задля підтримки військових у Різдвяний період

29 грудня 2021

20–24 грудня о. Василь Боднар, капелан Української Греко-Католицької Церкви м. Шеперівка, та о. Андрій Миколів перебували на Сході України.

Як зазначив отець Андрій Миколів для пресслужби Кам’янець-Подільської єпархії УГКЦ, вирушили в таку мандрівку, щоб морально та духовно підтримати наших військових на передодні новорічних та Різдвяних свят, а також передати їм невеличкі подарунки від святого Миколая.

За час поїздки священникам вдалося відвідати 6 позицій та близько 200 військових. Духівники спілкувалися, молилися, служили Божественну Літургію, окроплювали свяченою водою приміщення та транспорт.

На кожній позиції вони також залишили Вифлеємський вогонь миру, переданий Шепетівським осередком Національної скаутської організації «Пласт».

«Найбільше солдати раділи дитячим малюнкам, адже саме заради їхнього майбутнього вони там сьогодні, ризикують своїми життями. Їм було приємно, що про них пам’ятають, переживають і дбають!» — зазначив один із учасників поїздки о. Андрій Миколів.

«Хочемо скласти щиру подяку всім, хто долучився до організації цієї поїздки, збором продуктів, коштів, а саме: парафії Св. Кирила і Мефодія смт. Теофіполь, парафії Св. Димитрія смт. Антоніни, Антонінському ліцею (за малюнки, листівки, кошти), Ленковецькому ліцею (за малюнки, листівки, продукти), парафіяльній спільноті Святих Бориса і Гліба м. Шепетівка, парафії Непорочного Зачаття м. Шепетівка. Разом зможемо все!» — мовив на завершення військовий капелан.