Блаженніший Святослав відвідає Дрогобич

4 червня 2023

5 червня 2023 року, в Понеділок Святого Духа, Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав відвідає Самбірсько-Дрогобицьку єпархію, яка цього року відзначає 30-річчя від заснування. З нагоди ювілею Глава Церкви очолить у катедральному соборі Пресвятої Трійці в м. Дрогобич Архиєрейську Божественну Літургію.

Блаженніший Святослав відвідає Дрогобич

«Запрошуємо до спільної молитви та зустрічі патріарха усіх вірних Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ. Молитва розпочнеться спільною ходою духовенства до помосту, що знаходиться на подвір’ї храму, о 11:40», — йдеться у повідомленні єпархії.

Початок Літургії о 12:00.

Цього ж дня о 18:00 в катедральному соборі Пресвтої Трійці у Дрогобичі, з нагоди ювілейного року 400-річчя мучеництва Святого священномученика Йосафата Кунцевича, відбудеться духовно-мистецька програма «Апостол Єдности». Виконавці — солісти, хор та оркестр Заслуженої академічної капели України «Трембіта». Ведуча — Марія Христинич. Диригент — Володимир Вівчарик. Автор проєкту — Михайло Перун. Організатор — о. Тарас Гарасимчук.