«Якщо ми будемо порізані на шматки — програємо»: Віктор та Катерина Ющенки відвідали Філадельфійську архиєпархію

14 травня

12 травня третій Президент України Віктор Ющенко (2005–2010) із дружиною Катериною відвідали головний храм Філадельфійської архиєпархії — собор Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці.

Глава УГКЦ привітав Апостольського нунція в Україні з 50-річчям: «Ваше служіння позначене великою любов’ю до нашого народу»

14 травня

14 травня Апостольський нунцій в Україні архиєпископ Вісвальдас Кульбокас відзначає 50-річчя від дня народження. Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав особисто привітав ювіляра з цієї нагоди.

Архиєпископ Ріно Фізікелла: Святий Рік — нагода для відкриття надії

14 травня

В інтерв’ю для ватиканських медіа, Пропрефект Дикастерії в справах євангелізації розповів про значення Святого Року 2025 та його істотні виміри.

При катедральній парафії Святого Миколая у Харкові відбулася презентація фільму про її волонтерську діяльність

14 травня

У неділю, 12 травня, у катедральному соборі Святого Миколая міста Харкова презентували короткий фільм журналістки та телережисерки Тетяни Бабіної «Милосердя як сенс життя».

Папа Франциск: чи живе наше прагнення Бога та Його життя, що є життям вічним?

14 травня

Вознісшись до Отця, Ісус проклав нам дорогу до мети, до якої веде нас, підтримуючи немов під час сходження на вершину гори. Такими думками Папа Франциск ділився під час недільної зустрічі з прочанами.

У Римі розпочалися засідання Патріаршої комісії у справах духовенства УГКЦ

13 травня

12 травня розпочалася річна зустріч Патріаршої комісії у справах духовенства УГКЦ. На запрошення о. Луїса Касьяно чотириденне засідання Комісії відбувається у приміщенні Української папської колегії священномученика Йосафата в Римі. Робоча зустріч, присвячена актуальним питанням і викликам у сучасній формації та духовному супроводу, розпочалася зі спільної Божественної Літургії.

Глава УГКЦ у 117-й тиждень війни: Сьогодні материнство в Україні зранене

13 травня

Українська мамо, ти, яка нині втратила свого сина і свою доньку на війні, прийми нашу вдячність, прийми наш уклін, нашу шану й молитву. Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у 117-й тиждень повномасштабного вторгнення Російської Федерації на мирну українську землю.

Напередодні Дня матері у Зарваниці відбулася проща матерів загиблих героїв

13 травня

Особливо трепетною у Зарваниці стала традиція напередодні Дня матері проведення прощі для матерів, дружин і сімей загиблих захисників України, які віддали свої життя, щоб кожен з нас продовжував жити у спокої й затишку.

Глава УГКЦ у Томину неділю: Нехай кожна матір відчує себе доторкнутою воскреслим Спасителем

13 травня

12 травня, у Томину неділю та День матері, під час проповіді в Патріаршому соборі Отець і Глава УГКЦ порівняв досвід учнів, які зустріли Христа після Воскресіння, з досвідом українського народу, що переживає трагедію війни, а також привітав усіх матерів, зокрема тих, які сьогодні відчувають себе зраненими у своєму материнстві через війну.

Папа: нехай Воскреслий, що вознісся, дає нам благодать відкрити та звіщати надію

13 травня

Проповідуючи під час вечірні з нагоди проголошення булли про Святий Рік, який зосереджений на темі надії, Папа Франциск наголосив на тому, що всі ми і все навколо нас потребує надії, яку християни, скріплені вірою в Ісуса, що у вознесінні вказав нам на наше остаточне призначення вічного життя, покликані звіщати.

«Мамо, дякую за дар життя! Дякую, що навчила вірити в Бога», — Блаженніший Святослав у вітанні з нагоди Дня матері

12 травня

Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, привітав українських матерів із Днем матері, який в Україні, незважаючи на війну, святкують у другу неділю травня.

Папа поновив свій заклик до обміну полоненими між Росією та Україною

12 травня

Під час недільної молитви з прочанами Папа Франциск повторив заклик, який виголосив у Неділю Пасхи, що загального обміну полоненими між Росією та Україною, в також закликав молитися за мир, подякував журналістам з нагоди Всесвітнього дня суспільних комунікацій і привітав усіх матерів.