«Жодних таємних переговорів про об’єднання ПЦУ і УГКЦ немає», — Блаженніший Святослав

22 грудня 2021

У нас є певний план, як іти до об’єднання колись єдиної, а нині роз’єднаної Київської церкви, — сказав Глава Української Греко-Католицької Церкви.

Про це сказав в ефірі програми «Дійові особи» на «5 каналі» Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав.

«Жодних таємних перемовин. Усе щиро, відкрито, прозоро. Ми поки що не бачимо ніяких можливостей швидкого об’єднання, але ми бачимо можливості єднатися в якихось конкретних справах, в ім’я добра нашого народу і нашої української держави. Очевидно, що ми хочемо, щоб усі християни були єдині», — розповів Блаженніший Святослав.

Він зауважив: «У нас є певний план, певне запрошення, як іти до об’єднання колись єдиної, а нині роз’єднаної Київської Церкви, але це нічого не має спільного з якимись закулісними домовленостями. Я думаю, тут не потрібно якихось конспірологічних секретних теорій висувати чи обґрунтовувати».