Завтра відбудеться інтронізація третього Мельбурнського єпарха владики Миколая Бичка

11 липня 2021

У світлий празник Святих Верховних апостолів Петра і Павла, 12 липня 2021 року, відбудеться довгоочікувана Архиєрейська Божественна Літургія із Чином інтронізації третього правлячого архиєрея Мельбурнської єпархії Святих Верховних апостолів Петра і Павла для українців візантійського обряду в Австралії, Новій Зеландії та Океанії владики Миколая Бичка.

Онлайн-трансляція Архиєрейської Божественної Літургії із Чином інтронізації третього єпископа для Української католицької єпархії владики Миколая Бичка, ЧНІ, відбудеться у катедральному храмі Святих Верховних апостолів Петра і Павла в м. Мельбурні (Австралія) 12 липня 2021 року о 08:00 за київським часом на офіційному ютуб-каналі єпархії «Ukrainian Catholic Church in Australia». «Живе телебачення» буде здійснювати ретрансляцію цієї події на своєму каналі у Ютюбі та сторінці у Фейсбуку.

Відеотрансляцію можна переглянути за цим посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCkACRc8 NUvbVMuLLDA4 f2 mQ

Цікаво, що владика Миколай Бичок складатиме визнання віри під час інтронізації на старовинному Євангелію, яке було видане в Києво-Печерській Лаврі 1891 року.

Нагадаємо, що 15 січня 2020 року Папа Франциск призначив отця Миколу Бичка єпископом Мельбурнської єпархії святих апостолів Петра й Павла УГКЦ. Сама ж єпископська хіротонія владики Миколая Бичка відбулася 7 червня 2020 року в архикатедральному соборі Святого Юрія у м. Львові. Головним святителем став Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав, а співсвятителями — владика Ігор Возьняк, архиєпископ і митрополит Львівський, та владика Петро Лоза, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківський.

Відтак карантинні обмеження, накладені урядом Австралії, не дозволили владиці Миколаєві відразу направитися до повіреної його служінню пастви. Його подорож на австралійський континент відбулася лише 24 травня 2021 року. «Я свідомий, що переді мною стоїть багато нових завдань та викликів. Невідома для мене країна, закони, суспільство, тощо… Але я знаю одне: там, де кличе Христос — там є найкраще. Сьогодні, вилітаючи так далеко від рідної землі, я в черговий раз переживаю цей досвід віри в Боже Провидіння», — поділився роздумами перед вильотом владика Миколай.