Запрошуємо до участі в Божественній Літургії та Вечірні з коліноприклонними молитвами на П’ятдесятницю (пряма трансляція)

20 червня 2021

У неділю, 20 червня 2021 року, на Зіслання Святого Духа за юліанським календарем, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, відслужить Божественну Літургію та Вечірню з коліноприклонними молитвами. Трансляцію богослужінь проведе «Живе телебачення». Початок об 11:00.

Вечірня з коліноприклонними молитвами, яка служиться раз на рік — на П’ятдесятницю, розпочнеться одразу після Архиєрейської Божественної Літургії

Запрошуємо до спільної молитви!

Пригадуємо, що на Зіслання Святого Духа в Українській Греко-Католицькій Церкві також завершується Декада місійності, яка розпочалася на свято Вознесіння Господнього.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ