За участю владики Василя Івасюка відбувся Форум молодіжних лідерів Коломийської єпархії

22 квітня 2019

20 квітня, у Лазареву суботу, молодь Коломийської єпархії зібралась у катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї на спільному форумі лідерів.

Традиційно кожен з’їзд присутні розпочали зі спільної молитви. Божественну Літургію очолив синкел у справах мирян єпархії о. Юрій Лукачик у співслужінні духовенства. Символічно, що на з’їзді молоді, в часі богослужіння, співав молодіжний хор «Πεντηκοστή» (Пентекосте) з Отинії.

У своєму слові о. Юрій наголосив, що цей захід є для всіх гарним приводом вкотре зустрітися і поспілкуватися.

«Останнім часом молодь все більше живе у віртуальному вимірі, забуваючи про живе спілкування, тому ми стараємося відновити цей звязок. Іншим, не менш важливим, моментом є зустріч з духовенством, адже для нас цінно почути прагнення й думки молодих людей у відношенні до Церкви. Власне тому, сьогоднішній форум це чудова нагода вийти назустріч один одному», — зазначив священик.

Далі відбувся невеликий перекус, який для учасників підготувала Комісія у справах молоді, що є організатором заходу. Продовжилась програма Форуму пізнавальними розвагами, для яких молодь поділилась на команди. Всі вони мали по черзі пройти 8 секторів, через проходження яких познайомились із запрошеними гостями: голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков, голова районної ради Роман Дячук, меценат та громадський діяч Богдан Станіславський. У центральному секторі молодь мала змогу поспілкуватись з Преосвященним владикою Василієм Івасюком, єпархом Коломийським, та о. д-р Андрієм Танасійчуком. В ході знайомства та обговорень молодь дізналася як формувати лідерські якості у різних сферах.

Опісля, відбулась зустріч із секретарем Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ Орестом Геваком. Гості завітали з першою офіційною презентацією мобільного додатку «СпільноТи УГКЦ», який вже доступний на Google Play та App Store.

Молоді запропонували встановити програму, а також пояснили як вона функціонує.

«Корисний додаток насамперед тим, що тут легко можна відкрити карту парафій і спільнот, що діють при них. Завдяки навігації ви також зможете відслідкувати найближчі локації спільнот, дізнатись детальну інформацію про них, контакти, фото та час зустрічей», — розповів Орест Гевак.

Завершенням зустрічі стала велика гра на площі перед собором, до якої приєдналися владика Василій Івасюк, Правлячий Архиєрей Коломийської єпархії, та духовенство. Опісля, до учасників звернулися модератори форуму і голова комісії у справах молоді Коломийської єпархії брат Августин-Іван Векляк, ЧСВВ, який подякував всім за присутність. Наостанок, Преосвященний владика Василій поблагословив молодь на подальшу працю для блага Церкви і України.

За матеріалами Прес-служби Коломийської єпархії
Прес-служба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ