За минулий рік в Європі зафіксовано понад 500 злочинів проти християн — ОБСЄ

21 листопада 2020

Згідно з даними ОБСЄ, в Європейських країнах упродовж 2019 року було здійснено понад 500 злочинів проти християн. ОБСЄ повідомляє, що упродовж 2019 року відбувалися напади на священників, акти вандалізму, атаки на об’єкти соціальної інфраструктури, осквернення Найсвятіших Тайн.

За минулий рік в Європі зафіксовано понад 500 злочинів проти християн — ОБСЄ

Про це повідомляє slovoproslovo.info з посиланням на Catholic News Agency.

Причина таких злочинів — ненависть до християн. Найбільше це ставало помітним у Франції. Там зафіксували 144 випадки. А ще за словами ОБСЄ, у Німеччині відбулося 81 інцидент, 75 в Іспанії та 70 в Італії. Загалом в ОБСЄ зафіксували 595 випадків агресії проти християн: 459 — напади на власність, 80 — жорстокі напади на людей. Зокрема значна частина нападів стосується профанації Найсвятіших Тайн. Святотатці вривалися до храмів, нищили дарохранильницю й/або викрадали Найсвятіші Тайни, або розкидали Їх по підлозі.

Також атаки на ґрунті ненависті до християн були досить помітними у підпаленні храмів. Так, у Франції упродовж 2019 року відбулося щонайменше 20 підпалів церков.

За матеріалами інтернет-ресурсу «Слово про Слово»