«З надією на Господа вступаємо у цей Новий рік», — владика Василій Тучапець

3 січня 2022

«Важливо подякувати Богові за всі благодаті, які ми отримали в цьому році, дякуємо за досягнення і успіхи, дякуємо за те, що нам ще не вдалося зробити», — сказав екзарх Харківський владика Василій Тучапець під час подячної Святої Літургії за 2021 рік у Покотилівському василіянському монастирі.

«З надією на Господа вступаємо у цей Новий рік», — владика Василій Тучапець

Владика Василій, звертаючись до присутніх, зазначив, що ми дякуємо Богові за все, також за терпіння і неприємні моменти, які ми пережили в цьому році. Адже Боже Провидіння так провадить, що все відбувається для нашої користі і добра. Людина має розпізнати те, що Господь дає і піти за Його покликом. Про це повідомляє пресслужба Харківського екзархату УГКЦ.

Екзарх Харківський підкреслив, що важливо перепросити Господа за наші провини, недоліки, гріхи, які ми вчинили в цьому році. І не лише, щоб зцілилися душевні рани, а задля того, щоб стати кращими, просити в Бога підтримки і благословення.

«З надією на Господа вступаємо у цей Новий рік, просимо Його благословення, щоб Він допомагав, охороняв благословив нас у цьому Новому році», — побажав архиєрей.