Як і де здійснюється виготовлення пам’ятника Блаженнішому Любомиру Гузару бачив владика Йосиф Мілян

25 липня 2020

24 липня 2020 року владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ, відвідав монументальну майстерню «САЯМАТ» на запрошення скульпторів Олеся Сидорука, Бориса Крилова та директора бази Ігоря Давидова.

Саме ця мнументальна майстерня сьогодні працює над виготовленням пам’ятника Блаженнішому Любомирові Гузару, який повинен постати у м. Вінниці. Зустріч відбулася на завершальній стадії ліпки Пам’ятника в глині.

«Як бачимо, ця велична справа йде дуже інтенсивно, завдяки Божій ласці. Ми є свідками того, як за Божим Провидінням в нашому часі здійснюються великі справи — Великими Людьми. Вони прилучаються до цього охоче, з радістю та мудрістю», — зазначили ініціатори спорудження монументу — парафіяльна спільнота Покрови Пресвятої Богородиці у м. Вінниця.

Відтак о. Григорій Рогацький від імені усіх парафіян висловив слова вдячності владиці Йосифові за постійний супровід та підтримку у реалізації цього проєкту: «Особливо, ми вдячні Богові за нашого владику Йосифа. За Його батьківський пастирський провід, зокрема у цій справі пам’ятника, — вшанування великої Людини — Блаженнішого Любомира Гузара!»

«Прилучившись до великого — людина сама поправді зростає. Так Бог нас запрошує: рости до Неба!» — зазначили наприкінці організатори культурної акції.

За матеріалами фейсбук-сторінки парафії Покрови Пресвятої Богородиці у м. Вінниці