Всеукраїнський Форум соціального служіння УГКЦ розпочав свою роботу у Києві

12 жовтня 2019

Греко-католики з різних частин України прибули до Патріаршого собору Воскресіння Христового, щоб взяти участь у Всеукраїнському Форумі соціального служіння Української Греко-Католицької Церкви, який організовують вже втретє.

Всеукраїнський Форум соціального служіння УГКЦ розпочав свою роботу у Києві

Праця розпочалася Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив преосвященний владика Василь Тучапець, голова Відділу соціального служіння УГКЦ, екзарх Харківський.

Цього року форум проходить під назвою «Соціальне служіння сім’ї». Організатори заходу — Відділ соціального служіння УГКЦ спільно з Карітас України та БО «Львівська освітня фундація».

«Оскільки Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій оголосила 2019 рік — Роком сім’ї, тому цього року ми вирішили присвятити Форум темі сім’ї. З одного боку, йдеться про соціальне служіння, яке громада і парафія мусить здійснити для сім’ї, а з іншого боку, як залучити українські сім’ї до соціального служіння», — зазначає о. Андрій Нагірняк, віце-президент Карітасу України, заступник голови Відділу соціального служіння УГКЦ.

Слід відзначити, що Форум відкриє Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви.

За матеріалами Київської архиєпархії УГКЦ