«Все може той, хто любить Бога», — у Стрийській єпархії презентували фільм про владику Тараса Сеньківа

4 липня 2020

3 липня 2020 року преосвященний владика Тарас Сеньків, єпарх Стрийський, відзначає пам’ятну дату у своєму житті — 60 літ з дня народження. З нагоди ювілею владики пропонуємо Вашій увазі фільм «Все може той, хто любить Бога» про його шлях віри.

Цього ж дня преосвященний владика Тарас з нагоди свого 60-ліття молився подячну Літургію у катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрий. У своїй проповіді єпископ подякував Богові за усі дари, якими його обдарував Господь у житті. Особливо владика Тарас підкреслив дар єпархіяльної спільноти вірних і священників, яким подякував за їхнє служіння та працю.

Після Літургії було зачитано привітальну грамоту від Блаженнішого Святослава, а також слова вітань лунали від представників влади міста та району, і членів спільнот, які діють при катедральному храмі.

За матеріалами Стрийської єпархії УГКЦ