Владика Степан Сус вперше звершить Літургію у Львові як єпископ

16 січня 2020

26 січня 2020 року владика Степан Сус вперше відслужить у Львові Божественну Літургію як єпископ. Про це Куріальний єпископ Києво-Галицького Верховного Архиєпископа із титулярним осідком Зіґріса повідомив у коментарі виданню GalNet. Божественну Літургію владика Степан звершить у Гарнізонному храмі свв. апостолів Петра і Павла, де раніше був настоятелем.

Владика Степан Сус вперше звершить Літургію у Львові як єпископ

«26 січня буде моя перша Божественна Літургія у Гарнізонному храмі як єпископа. Я приїду її служити. Це дуже хвилюючий момент», — зізнається владика Степан.

«Наразі я ще виконую функції настоятеля Гарнізонного храму — бо не передав ще всі справи», — поінформував владика Степан і додав:

«Настоятелів храму у Львівській архиєпархії призначає місцевий єпископ. У даному випадку — це митрополит Ігор Возьняк. Він призначить когось нового. Поки що чекаємо. Я думаю, це буде хтось із наших капеланів. Але хто конкретно це має бути — я не знаю. Коли призначають настоятеля, тоді або місцевий єпископ, або хтось за його дорученням, приїжджає у храм і зачитує лист-призначення. І з того моменту людина є настоятелем».

За матеріалами інформагенства «GALNET»