Владика Степан Сус: Своїм Воскресінням Христос закликає нас до подолання повсякденних викликів і труднощів життя

5 квітня 2021

Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ та єпископ Курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства владика Степан Сус вітає усіх вірних Української Греко-Католицької Церкви та людей доброї волі із світлим празником Воскресіння Христового за григоріанським календарем.

Дорогі у Христі брати і сестри — вірні нашої Української Греко-Католицької Церкви, які святкуєте Великдень цього року за григоріанським календарем!

Хочу щиро привітати Вас із цим світлим празником Христового Воскресіння. Справді, це свято торкається нашої віри у Господа Бога, який взяв на Себе гріхи кожного із нас, який помер на хресті, але воскрес. Цим воскресінням Він закликає нас до перемоги, до подолання повсякденних викликів та труднощів життя. У сьогоднішньому святі ми усі є запевниними у тому, що якщо ми проживаємо кожен день свого життя з Богом, то немає нічого страшного для нас у цьому світі. Якщо ми наповнюємо кожен день свого життя довірою до Господа Бога, добрими вчинками, вірою у Нього, то тоді наше життя має хороший зміст.

Хочу від імені Глави нашої Церкви Блаженнішого Святослава та від керівництва Пасторально-міграційного відділу нашої Церкви привітати Вас із цим світлим празником. Нехай Господь огорне нас усіх Своєю ласкою і благодаттю, а світло Воскресіння нехай проганяє усяку темряву, сумніви, виклики і труднощі із нашого життя.

Христос Воскрес! Воістину воскрес!

† Степан Сус,
Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ