Владика Гліб Лончина привітав нового єпарха Лондонського владику Кеннета Новаківського

25 березня 2020

Владика Гліб Лончина здійснював служіння правлячого архиєрея Лондонської єпархії Пресвятої родини для українців візантійського обряду протягом 2013–2019 років. 1 вересня 2019 року Святіший Отець Папа Франциск прийняв зречення преосвященного владики Гліба Лончини. Його наступником 15 січня 2020 року став владика Кеннет Новаківський. Натомість, Чин інтронізації нового єпарха відбувся 21 березня 2020 року.

«З великою радістю вітаю Вас у день Вашої інтронізації як другого єпарха Лондонської єпархії Пресвятої родини. Водночас вітаю дорогого кардинала Вінсента, архиєпископа Вестмінстеру, і всіх священників і вірних єпархії», — йдеться на початку листа-привітання владики Гліба Лончини.

«Я радий за Вас, владико Кеннете, бо це для Вас новий досвід і виклик служити Церкві і вірним у Сполученому Королівстві. Я певний, що Ви також будете гідно представляти нашу Церкву в лоні Єпископської конференції Англії та Валії», — продовжує своє привітання особистими побажаннями архиєрей.

Також владика Гліб привітав вірних єпархії Пресвятої родини та запевнив їх у доброму виборі Синоду Єпсикопів УГКЦ: «Я радий за наших священників і вірних єпархії Пресвятої родини, бо матимуть у Вас доброго пастиря свого стада і отця, брата та приятеля».

«Молюся до Святого Духа, якого Ісус обіцяв дарувати кожному, хто проситиме, щоб Ви були святим і вірним служителем Пресвятої Тройці і провадили свою паству до глибокого особистого спілкування з Богом. Нехай Господь благословить Ваше нове служіння на многії й благії літа!» — завершив свій лист-привітання преосвященний владика Гліб Лончина, апостольський адміністратор Паризької єпархії святого Володимира Великого.

За матеріалами Паризької єпархії святого Володимира Великого