Владика Гліб Лончина очолив Літургію в Антверпені у співслужінні з єпископом Йоганом Боні

19 березня 2022

Друга неділя Великого посту для громади в Антверпені була особливою. Громада Антверпена молилася недільню Божественну Літургію в новому храмі парафії.

Богослужіння очолив владика Гліб Лончина у співслужінні з єпископом Антверпена владикою Йоганом Боні. Про це повідомляє пресслужба Паризької єпархії Святого Володимира.

Виголошуючи проповідь, владика Гліб зауважив, що Бог діє з нами не завжди так, як ми того очікуємо. Розслабленний очікував радше почути «встань і ходи», але Ісус Христос каже йому «відпускаються твої гріхи». Бог любить нас і бажає для людей лише доброго.

Після Божественної Літургії владика Гліб висловив подяку єпископу Йогані Боні за можливість молитись в такому прекрасному храмі та за його постійну підтримку. Владика дякував також усім присутнім як українцям, так і бельгійцям за молитву про мир в Україні, за конкретну допомогу для українського народу в часі війни.

Опісля, із словом підтримки до присутніх звернувся владика Йоган. Він закликав звертати молитву до святого Архистратига Михаїла, покровителя Києва та нового храму української громади в Антверпені.

Владика закликав докладати зусиль до облаштування парафіяльних приміщень і пообіцяв теж допомагати. Він наголосив, що ворог може знищити наші тіла, але не зможе знищити наші душі, якщо ми будемо молитись та надіятись на Бога. Загарбник може зруйнувати тіла українців, але він ніколи не зможе знищити української душі.

На завершення отець Руслан Піх подякував єпископам за візит, спільну молитву та допомогу.