Владика Діонісій Ляхович подякував італійським єпископам за солідарність і молитви за мир в Україні

30 січня 2022

«В Італії 161 громада Апостольського Екзархату для українців-католиків, що тут проживають, не молилися самі. Крім Римського Архиєрея, до молитви за мир у світі та Україні долучилися численні вірні, богопосвячені особи, священники та єпископи римо-католицької Церкви в Італії».

Такими словами 27 січня до єпископів Італії окремим листом звернувся апостольський екзарх владика Діонісій Ляхович, висловлюючи вдячність їм та духовенству і вірним їхніх дієцезій за солідарність, молитви та підтримку українському народу, яку вони виявили у середу 26 січня під час Всесвітнього дня молитви за мир. Про це інформує Відділ комунікації апостолського екзархату.

«Цим листом хочу виразити нашу щиру вдячність за вашу солідарність, підтримку і молитви. У цей важкий момент для українського народу Італійська Церква ще один раз продемонструвала, що означає бути братами, підтримувати ближнього у час потреби конкретними жестами, поділяти з іншим також хвилини суму і моменти страху та тривоги. Ми просимо вас продовжувати підтримувати нас вашими гарячими молитвами», — йдеться у листі єпископа.

«Із серцем, повним вдячності, від імені всіх вірних нашого Апостольського екзархату і всього українського народу висловлюємо вам нашу щиру подяку. Нехай Господь винагородить вас сторицею за ваші серця, повні любові і братерства» — підсумував апостольський екзарх в Італії владика Діонісій Ляхович.