Владика Богдан Данило запрошує молодь на інтронізацію владики Бориса Ґудзяка

15 березня 2019

4 червня цього року на чолі із Главою й Отцем Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішим Святославом відбудеться Чин введення на престіл Філадельфійської архиєпархії новоіменованого архиєпископа і митрополита Бориса Ґудзяка. Однак, програма цього святкування охоплює увесь тиждень від 2 до 9 червня, кульмінацією якого стане День молоді «Від серця до серця» 8 червня. Саме тому, владика Богдан Данило щиро запрошує молодь Філадельфійської митрополії на ці дні радості і молитви.

Владика Богдан Данило запрошує молодь на інтронізацію владики Бориса Ґудзяка

«Слава Ісусу Христу,

Мене звати владика Богдан Данило. Я є єпископом єпархії святого Йосафата у м. Парма (штат Огайо, США). Як ви уже знаєте, архиєпископ і митрополит Борис Ґудзяк буде введений на престіл архиєпархії у м. Філадельфія 4 червня 2019 року. Однак, наш новий митрополит запланував програму святкування на увесь тиждень: зустрічі із священиками, богопосвяченими особами. Натомість, у суботу, 8 червня, митрополит запрошує усіх молодих людей до себе на святкування Дня молоді «Від серця до серця».

Від імені митрополита Бориса, я хотів би запросити молодь Стемфордської єпархії, єпархії святого Миколая в м. Чикаго, нашу молодь з єпархії святого Йосафата приїхати і разом із молоддю архиєпархії у Філадельфії єднатися у ці дні молитви і радості, у дні роздумування над Словом Божим та слухання сучасної музики і активностей. Прошу, приєднуйтеся до нас! Зустріньмося у місті братньої любові — Філадельфії! Попросіть у ваших батьків дозволу, щоб разом із Главою Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішим Святославом і нашим новим митрополитом розділити радість цього дня.

До зустрічі у Філадельфії! Слава Ісусу Христу!»

Запрошення записане та опубліковане англійською та українською мовами.

За матеріалами facebook-сторінки Філадельфійської архиєпархії
Прес-служба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ