Відбулася чергова духовна місія священників Тернопільсько-Зборівської архиєпархії у зоні ОСС

25 лютого 2021

З благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василія Семенюка впродовж двох тижнів лютого отці-капелани перебували з духовною місією серед військовослужбовців в зоні ООС.

Священники Тернопільсько-Зборівської митрополії — отець Євген Зарудний, отець Юрій Ланик, спільно із отцем Юрієм Лесишиним, військовим капеланом 7-ї бригади тактичної авіації м. Староконстянтинів, відвідали різні місця дислокації військових, де надавали духовну та морально-психологічну підтримку.

Отці служили Святі Літургії, уділяли Святу Тайну Покаяння, благословляли Йорданською водою. Також передали близько півтори тисячі кілограмів вареників, різних смаколиків, консервації, яких були зібрані у Козлівському деканаті за сприяння о. — декана Романа Гука, о. Богдана Зінченка, о. Остапа Луціва, о. Олега Довбенка, о. Романа Коцура, о. Андрія Первусяка, о. Олега Стельмаха та старанням вірних місцевих парафій.

За матеріалами Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ