Великодні пакунки для України від Вроцлавсько-Кошалінської єпархії дійшли до своїх адресатів

21 квітня 2022

16 квітня 2022 року гуманітарна допомога Вроцлавсько-Кошалінської єпархії УГКЦ, зібрана через благодійну акцію «Великодній пакунок для України» від єпархіального Карітасу, дійшла до своїх адресатів на Київщину.

Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці о. Андрій Боднарук, адміністратор парафії Святих Бориса і Гліба на Позняках.

«Наші друзі з Польщі — духовенство та парафіяни Вроцлавсько-Кошалінської єпархії УГКЦ подбали, щоб люди, які постраждали від війни в Україні були огорнуті Пасхальною любов’ю Воскреслого Христа! У цих посилках були листівки греко-католиків з різних частин Польщі, які турбуються про нас, переживають, а головне — моляться з припинення цієї несправедливої війни! Буде мир!», — зазначив священник.

У Вроцлавсько-Кошалінській єпархії УГКЦ під патронатом єпархіального Карітасу здійснюється акція «Великодній пакунок для України». Сім’ї на окремих парафіях готували пакети з продуктами харчування та предметами першої необхідності, які протягом двох тижнів систематично пересилали в різні регіони України, особливо там, де відчуваються найбільші проблеми з доступом до їжі. Наразі з Вроцлава та безпосередньо з інших місць єпархії відправлено кілька посилок з великодніми подарунками для України. Серед них: 171 посилка надійшла до Києва, 63 — до Слов’янська, 115 — до Харкова, 50 — до Львова.

Деякі співробітники Вроцлавського університету також долучилися до акції, що проводиться у Вроцлавсько-Кошалінській єпархії, подарувавши близько півсотні посилок загальною вагою близько 800 кг.

«Дякуємо владиці Володимиру Ющаку, єпарху Вроцлавсько-Кошалінському, за постійну турботу про українців! Дякуємо отцю Євгену Сухому за велику працю та любов до своїх земляків! Дякуємо кожному священнику та парафіянину за виявлене милосердя! Нехай Господь щедро винагородить кожну Вашу лепту!» — висловив слова вдячності о. Андрій Боднарук.

Варто зазначити, що Карітас Вроцлавсько-Кошалінської єпархії під керівництвом о. Євгена Сухого, окрім їжі та одягу, дарує Україні ще багато іншого необхідного, зокрема ліки, аптечки, кровоспинні засоби і медикаменти. Часто це подарунки, надані через Карітас різними установами, а також окремими особами.

Пожертвування Україні (продукти харчування, медичні товари, одяг, взуття, миючі та дезінфікуючі засоби, побутова хімія) все ще можна продовжувати пересилати.

Контактна інформація:

Банківські реквізити: 43 1020 5242 0000 2202 0117 7948 (Карітас Вроцлавсько-Кошалінської єпархії УГКЦ)

Адреса: вул. Łaciarska 39, Вроцлав

Facebook: https://www.facebook.com/eparchia.wroc