Вчора молитовній ініціативі «Вервиця єднає» виповнилося 100 днів

22 січня 2021

Про це повідомили в Департаменті інформації Української Греко-Католицької Церкви.

Вчора молитовній ініціативі «Вервиця єднає» виповнилося 100 днів

За цей час провідниками ініціативи були представники 16 країн світу, а учасниками молитви наживо у середньому 15 000 осіб щоденно.

Нагадаємо, що «Живе телебачення», починаючи від свята Покрови Пресвятої Богородиці, щоденно у прямому ефірі транслює молитву на вервиці. Молитва розпочинається о 20:00 за київським часом.

Зазвичай Вервицю провадить визначений священник чи єпископ (щодня хтось інший). Прямий ефір забезпечує «Живе ТБ» на усіх каналах і сторінках Церкви у соціальних мережах. Визначений священник перебуває у себе вдома або у храмі. Він може молитися сам, або зі своєю сім’єю, або й зі своєю парафією. Все починається з коротких (5–7 хвилин) роздумів на основі Євангелії дня або інших тем, які можуть бути запропоновані.

За матеріалами релігійного інтернет-ресурсу «Духовна велич Львова»