«Ваша архиєпархія та ваше місто розвивається швидкими темпами завдяки вірі в Бога та любові до свого народу», — Генеральний директор БФ «Реновабіс» о. д-р Крістіан Гартль в Івано-Франківську

24 лютого 2020

В межах свого візиту на Прикарпаття о. д-р Крістіан Гартль відвідав Івано-Франківськ та провів зустрічі із митрополитом Володимиром Війтишином та студентами Івано-Франківської духовної семінарії.

З 19 по 21 лютого в Івано-Франківську перебував високоповажний гість, Генеральний директор БФ «Реновабіс» о. д-р Крістіан Гартль.

Високоповажний гість мав нагоду подивитися на життя Курії Івано-Франківської архиєпархії, оглянути Духовну семінарію, Лікувально-діагностичний центр св. Луки та Католицьку загальноосвітню школу ІІ-ІІІ ступенів-гімназію св. Василія Великого. Товариство о. д-ру Гартлю склав економ архиєпархії прот. Михайло Клапків та інші священнослужителі.

Окрім того, гість взяв участь у спільній молитві Божественної Літургії в нашому обряді та не приховував свого щирого захоплення нашим богослужінням.

«Мені дуже подобається те, як у вас моляться. Кількість молодих вірних у ваших храмах та кількість священників, які тут служать, — це приклад і для цілої Європи», — каже о. д-р Крістіан Гартль.

Сподобалося гостю і перебування в самому серці Прикарпаття. За його словами, місто та Івано-Франківська архиєпархія в цілому розвивається швидкими темпами та рухається у вірному напрямку.

«Ваша архиєпархія та Ваше місто є на вірному шляху свого розвитку, доказом цього є Ваше бажання послужити своєму народу в різних соціальних проєктах», — переконаний він.

У четвер високоповажний гість мав зустріч з архиєпископом і митрополитом Івано-Франківським владикою Володимиром Війтишиним, а також з семінаристами Івано-Франківської духовної семінарії. Під час зустрічі, о. д-р Крістіан зазначив, що перебування в семінарії є одним із улюблених моментів цієї подорожі до України, так як у своїй діяльності він також був ректором духовної семінарії у своєму місті.

«Я дякую Вашому митрополиту Володимиру за запрошення та можливість бути серед вас. Мені дуже приємно та цікаво бачити таку кількість семінаристів, які щиро вірять в Бога та хочуть служити своєму народу. Це показує значне піднесення цілої Вашої Церкви після легалізації», — говорив о. д-р Гартль.

Доказом успішності спільних проєктів БФ «Реновабіс» та Івано-Франківської архиєпархії є, — за його словами, — велика кількість студентів-богословів та учнівської молоді, яка бажає навчатися в Католицькій гімназії.

В свою чергу, митрополит Володимир подякував йому за візит та невтомну співпрацю.

За багаторічну підтримку в різних соціальних проєктах, митрополит Володимир нагородив д-ра Крістіана Гартля орденом І ступеня Апостола Андрія Первозванного Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Враховуючи, що 20 лютого є одним із найсумніших днів в історії незалежної України через події шестилітньої давнини, високоповажний гість разом із митрополитом та духовенством взяв участь у спільній поминальній панахиді за всіма героями, які загинули на Майдані в період Революції гідності.

На завершення свого візиту о. д-р Крістіан Гартль також мав екскурсію центральною частиною Івано-Франківська, ознайомився з діяльністю Департаменту інформації, видавництва «Нова зоря» та побував в архикатедральному соборі Воскресіння Христового.

За матеріалами Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ