В українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці в Люрді відбулися перші ієрейські свячення

23 липня 2020

18 липня 2020 року в українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці в Люрді відбулися перші ієрейські свячення.

Апостольський адміністратор єпархії Святого Володимира Великого в Парижі уділив ієрейське рукопокладення ієромонаху Андрію Сав’яку.

На свяченнях були: настоятель храму о. Михайло Романюк, сестри служебниці і студентки з Риму, що відвідували Люрд цими днями.

У проповіді владика посилався на слова апостола Павла: «Коли ми живемо духом, то духом і ходімо».

Владика пояснив, що апостол не починає з того, щоб накладати на нас обов’язки, але насамперед подає добру новину: ми живемо Святим Духом, бо через Нього стали Божими дітьми і можемо називати Бога нашим Отцем. Відтак, свідомі цієї високої гідності, ми покликані її втілювати в життя, живучи («ходячи») згідно з Божим натхненням і силою Святого Духа.

Після свячень о. Андрій відвідав люрдську базиліку і ґрот, щоб подякувати Богові, за посередництвом Божої Матері, за дар священства.

За матеріалами Паризької єпархії Святого Володимира УГКЦ