В околиці Парижа відкривається нова місія УГКЦ

5 червня 2020

Про відкриття нової місії УГКЦ в околиці Парижа мова йде на офіційному сайті єпархії святого Володимира Великого у Парижі для українців греко—католиків у Франції, Бельгії, Нідерландах, Люксембурзі та Швейцарії.

В околиці Парижа відкривається нова місія УГКЦ

Зокрема сказано: «Дорогі вірні! З великою радістю хочемо повідомити Вам про відкриття нашої нової місії у містечку Сен-Жермен-ан-Ле (Saint-Germain-en-Laye) неподалік Парижа!

Запрошуємо Вас на першу Божественну Літургію, яка відбудеться у цю неділю, у свято Зіслання Святого Духа о 18:00 у храмі Chapelle des Franciscaines (Saint Louis), що розташований за адресою 89, Avenue du Maréchal Foch, 78100 Saint-Germain-en-Laye».

Богослужіння для українських греко-католиків у Сен-Жермен-ан-Ле очолить апостольський адміністратор єпархії святого Володимира Великого у Парижі, владика Гліб Лончина у співслужінні з о. Романом Остап’юком.

Нагадаємо, що зараз у Франції діють майже двадцять осередків вірних УГКЦ.

За матеріалами Паризької єпархії Святого Володимира