Українські паломники матимуть окремий вхід на папську аудієнцію у Ватикані

27 серпня 2019

28 серпня паломники собору Святої Софії в Римі матимуть нагоду взяти участь у загальній папській аудієнції у Ватикані.

Українські паломники матимуть окремий вхід на папську аудієнцію у Ватикані

Подаємо логістичну інформацію для участі в аудієнції.

Аудієнція розпочинається о 09:30, однак вхід на площу закривається о 08:45. Збір паломників на площі Sant’Uffizzio, що знаходиться за колонадою ліворуч від площі св. Петра (орієнтуватися на українську символіку). Від площі Sant’Uffizzio буде здійснюватися організований перехід контролю безпеки та перехід до передбаченого сектору для українських паломників — Sagrado (найближчий сектор до Святішого Отця ліворуч на підвищенні перед собором св. Петра).

Після аудієнції — спільне фото біля обеліску. Прохання до паломників прийти у вишиваних сорочках та мати із собою національну символіку.

Нагадаємо, що 1 вересня 2019 року у Римі відбудуться ювілейні святкування з нагоди 50-річчя освячення прокатедрального собору Святої Софії. З цієї нагоди Блаженніший Святослав зробив відеозвернення, закликаючи українців з Батьківщини та діаспори взяти участь у святкуванні «золотого ювілею храму, що став серцем українського світу, благовісником свободи Церкви і народу».

За матеріалами facebook-сторінки прокатедрального собору Святої Софії в Римі