У Зарваниці тривають реколекції для священників Кам’янець-Подільської єпархії

30 вересня 2020

З благословення владики Івана Кулика, єпарха Кам’янець-Подільського, з 28 по 30 вересня в Марійському духовному центрі «Зарваниця» тривають реколекції для священників Кам’янець-Подільської єпархії.

У Зарваниці тривають реколекції для священників Кам’янець-Подільської єпархії

Реколекції проводить ректор собору Святої Софії в Римі, президент Релігійного товариства «Свята Софія» о. Марко Семеген. Щоденно усі мають можливість спільно молитися Божественну Літургію, а також частину церковного правила — літургію часів, роздумувати над реколекційними науками, мати час спокою і тиші.

Зустрічі священників, що мають на меті відновити духовне життя, проводять щонайменше раз на рік.

За матеріалами Кам’янець-Подільської єпархії УГКЦ