У світ вийшла ювілейна книга «Будівничий віри», присвячена митрополитові Василієві Семенюкові

2 серпня 2019

З нагоди 70-ліття від дня народження, 45-ліття священства та 15-ї річниці архипастирського служінння кир Василія Семенюка, архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського, у світ вийшла ювілейна книга «Будівничий віри».

У книзі, що має форму змістовного нарису-фотоальбому, йдеться про жертовний життєвий та духовний шлях архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Української Греко-Католицької Церкви Василія Семенюка. Крізь колоритну призму спогадів соратників та учнів владики, його послідовників і численних друзів, через унікальні світлини різних духовно-історичних періодів та подій у хронологічному порядку відтворено півстолітнє душпастирське служіння високопреосвященного Василія, значна частина якого тривала у часи жорстоких переслідувань УГКЦ. На цій, Богом благословенній тернистій дорозі, від пастиря катакомбної — до архипастиря воскреслої Церкви, владика проявив себе невтомним будівничим християнської віри, Зарваницької святині та щирим українським патріотом, який і сьогодні докладає максимум духовних зусиль, організаторського таланту і пастирського авторитету для подальшої розбудови та розквіту нашої прабатьківської Церкви і неньки-України.

Вступне слово до видання написав Патріарх УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук.

Варто також зазначити, що до 70-річниці з дня народження архієпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка вийшов фільм «Вірний воїн Христа».

За матеріалами Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ