У Сокальсько-Жовківській єпархії із сімдесятилітнім ювілеєм привітали владику Михаїла Колтуна

29 березня 2019

28 березня Правлячому Архиєрею Сокальсько-Жовківської єпархії Преосвященному владиці Михаїлові Колтуну виповнилось 70 років життя. З цієї нагоди у прокатедральному храмі Свщмч. Йосафата у м. Жовква (Львівська область), в присутності духовенства та мирян було звершено подячний Молебень до Пресвятої Богородиці.

Кир Михаїл у співслужінні єпископа-помічника Сокальсько-Жовківського Петра Лози та священиків очолив подячний Молебень до Пресвятої Богородиці.

Опісля із сімдесятиліттям Архиєрея привітав єпископ-помічник, священики та гості.

Зокрема, на офіційній інтернет-сторінці Сокальсько-Жовківської єпархії було опубліковане привітання від духовенства та вірних: «Одним з найбільших дарів, які Господь дав людині, є життя. Сьогодні ми, з’єднані з Вами молитвою, дякуємо Господеві за дар Вашого життя. Ви присвятили себе служінню Церкві та людям ще в ті часи, коли слово Боже було переслідуване, а священики, ризикуючи власним життям, несли Його тим, хто любив і беріг свою Церкву. Добачаючи Вашу ревність, Господь покликав Вас до архиєрейського служіння, яке Ви сповнювали на теренах Зборівської єпархії, Києво-Вишгородського екзархату, а тепер Сокальсько-Жовківської єпархії, гідно і з великою відданістю несете своє покликання як капелан для військовослужбовців.

Дорогий Владико, Ви віддано присвятили своє життя моральному просвітництву людей, зміцненню в їх серцях правд Божих, віри і любові до Бога. Ваші слова завжди сповнені глибоким змістом та проникають до основ людського буття.

Преосвященний Владико, зичимо Вам, щоб Ваша багатогранна діяльність на благо нашої Церкви розвивалася і давала рясні плоди.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щедрих дарів Святого Духа, заступництва та опіки Пресвятої Богородиці.

На многії і благії літа, Владико!»

Юрій Давидов, Керівник Західного регіонального представництва Всеукраїнського міжконфесійного релігійного християнсько-військового братства, вручив почесну відзнаку «Орден Святого рівноапостольного князя Володимира I ступеня» Преосвященному владиці Михаїлу.

Також до численних привітань владики у відеоролику приєдналися семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії.

За матеріалами Сокальсько-Жовківської єпархії
Прес-служба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ