У Львівській архиєпархії утворено новий деканат

11 лютого 2020

Архиєпископ і митрополит Львівський високопреосвященний владика Ігор Возьняк своїм декретом утворив нове протопресвітерство Львівської архиєпархії.

У Львівській архиєпархії утворено новий деканат

Задля добра вірних, беручи при цьому до уваги потребу забезпечення координування пастирської діяльності, високопреосвященний владика Ігор Возьняк, архиєпископ і митрополит Львівський, своїм декретом виокремив частини суміжних територій Глинянського, Золочівського та Поморянського деканатів та створив Княжий деканат Львівської архиєпархії.

До складу деканату увійшли такі поселення: Велика Вільшаниця, Трудовач, Гологірки, Стінка, Мала Вільшанка, Скнилів, Бортків, Митулин, Новосілки, Гологори, Майдан Гологірський, Зашків, Лісові, Червоне, Ясенівці, Залісся, Бонишин, Хильчиці, Княже, Стадня, Скварява, Гончарівка, Почапи, Жуличі, Білий Камінь, Бужок, Черемошня, Розваж, Підлисся, Гавареччина. У склад Княжого деканату уведено парафії, ректоральні та інші церкви, які відкриті для вірних, чи душпастирські осередки, розташовані на цій території.

Протопресвітером Княжого деканату став о. Микола Мандрик

Княжий деканат — це дев’ятнадцятий деканат Львівської архиєпархії УГКЦ.

За матеріалами Львівської архиєпархії УГКЦ