У Київській архиєпархії реалізовують проєкт відбудови зруйнованого житла для постраждалих від війни

2 червня 2023

У межах соціального служіння Київської архиєпархії УГКЦ та за підтримки іноземних партнерів в Ірпені реалізовується проєкт відбудови зруйнованого житла для постраждалих від війни сімей.

Група католицьких скаутів (Katholische Pfadfinderschaft Europas) прибула до Ірпеня, щоб допомогти парафіянам місцевої громади Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ у віднові втраченої домівки. Про це зазначає пресслужба Київської архиєпархії УГКЦ.

«Однією з головних стратегій Церкви сьогодні є зцілення ран війни. Через свій вклад дев’ять молодих осіб з Німеччини та Австрії, разом зі священником Маркусом Крістофом, активно долучилися до неї. Їхня праця та вклад є свідченням християнської любові та дає постраждалим сім’ям найнеобхідніше — це рука підтримки і відчуття, що вони не є самі, що весь світ сьогодні підтримує цілу Україну та кожну сім’ю зокрема», — повідомляє диякон Ростислав Пальчикевич, Референт економічного відділу Київської архиєпархії.

«Ми приносимо щирі слова вдячності усім, хто долучився до цього проєкту і за чиєї підтримки він став можливим. Особливу подяку приносимо організації Katholische Pfadfinderschaft Europas, яка зініціювала реалізацію цього проєкту. Дякуємо усім учасникам групи які беруть участь в проєкті, а саме: отцеві Маркусу Крістофу (Pater. Dr. Markus Christoph), Штефану Хофріхтеру (Stephan Hoffrichter), Роману Лехнеру (Roman Lechner), Рафаелю Файхтнеру (Raphael Feichtner), Філіпу Шмітту (Philipp Schmitt), Йозефу Ленгу (Josef Lang), Штефану Бауру (Stefan Baur), Сімону Бреєру (Simon Breyer), Юліусу Відеманну (Julius Wiedemann), Себастіану Нойбургеру (Sebastian Neuburger). Нехай Господь провадить і винагородить сторицею усіх, хто долучився до цього проєкту», — зазначив диякон.