У Києві відзначать ювілей Архиєрейської хіротонії владики Йосифа Міляна

16 червня 2019

18 червня 2019 року у Києві відзначать десяту річницю хіротонії преосвященного владики Йосифа Міляна, єпископа-помічника Київського, протосинкела Київської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви.

У Києві відзначать ювілей Архиєрейської хіротонії владики Йосифа Міляна

З цієї нагоди в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві відбудеться подячна молитва за десятилітнє архиєрейське служіння владики Йосифа Міляна.

Запрошуємо усіх охочих помолитися та подякувати Богу за покликання владики Йосифа, а також особисто привітати архиєрея із ювілеєм.

ПРОГРАМА СВЯТКУВАНЬ

18 червня, вівторок

10.00 — Архиєрейська Божественна Літургія

12.00 — Спілкування за кавою та нагода до привітань (Міжнародний Виставковий Центр, що біля Собору)