«У час війни ми відчуваємо потребу нашого священничого служіння»: владика Богдан Данило привітав духовенство

16 квітня 2022

У Великий четвер за григоріанським календарем, 14 квітня 2022 року, у день становлення Таїнства Пресвятої Євхаристії та Таїнства Священства владика Богдан Данило, єпископ Української католицької єпархії Святого Йосафата із осідком у м. Парма (штат Огайо, США) та Голова Патріаршої комісії у справах духовенства, звертається із словами привітання та підтримки до кожного священнослужителя Української Греко-Католицької Церкви.

Мене звати Богдан Данило і я є єпископом Української католицької єпархії Святого Йосафата.

Сьогодні, у Великий четвер я хотів би радісно привітати усіх священнослужителів нашої Церкви насамперед із празником Євхаристії та Священства. Можливо, саме цього року, більш як коли-небудь, протягом Великого посту та війни, що завдає рани у нашій рідній Україні, ми відчуваємо потребу нашого священничого служіння. Помогти бідному, спраглому, голодному і створити місце безпеки як фізичної для тих, хто шукає місця притулку серед наших громад, так і духовної.

Я молюся, щоб з цим цьогорічним Великоднем настала свобода і незалежність в Україні, прийшов кінець війні, а водночас, щоб Воскреслий Христос додав нам сили надалі виходити із наших парафіяльних громад і зустрічати тих, хто найбільше потребує нашої душпастирської допомоги.

Нехай Бог благословить усіх Вас!

† Богдан Данило,
єпарх Пармський