«Синод Єпископів — це серце Церкви. І я щиро бажаю, щоб це серце під мудрим проводом Блаженнішого Святослава було завжди здоровим», — владика Богдан Дзюрах

27 березня 2021

Десять років тому, 23 березня 2011 року на Виборчому Синоді Єпископів УГКЦ, Блаженніший Святослав був обраний Отцем і Главою Української Греко-Католицької Церкви.

Участь в Синоді взяли 40 єпископів з усього світу.

Нагадаємо, що вибори нового Глави Української Греко-Католицької Церкви були призначені після того, як у лютому цього року Папа Римський Венедикт XVI прийняв зречення з уряду Глави УГКЦ Блаженнішого Патріарха кардинала Любомира Гузара.

З цієї нагоди до безлічі привітань долучається також Секретар Синоду Єпископів УГКЦ владика Богдан Дзюрах.

«Синод Єпископів — це серце Церкви. І я щиро бажаю, щоб це серце під мудрим проводом Блаженнішого Святослава було завжди здоровим, щоб воно ніколи не страждало на аритмію, щоб йому ніколи не забракло життєдайного кисню Божої благодаті і натхнення Святого Духа, щоби воно посилало у найвіддаленіші куточки нашої Церкви здорові імпульси добрих Божих рішень, щоб воно билося в унісон з Божою волею і таким чином допомогло усій нашій Церкві достойно здійснити ту місію, яку Господь їй доручив. На многая літа, Блаженніший Владико!» — зазначив владика Богдан.

Відеопривітання владики Богдана Дзюраха можна переглянути тут.