Сокальсько-Жовківському єпископу Михаїлу Колтуну присвоїли почесне звання Doctor honoris causa

16 жовтня 2019

15 жовтня у Львівському Національному Аграрному Університеті відбулась академія з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України.

Особливістю святочної академії стало присвоєння найвищої нагороди університету — Doctor honoris causa — єпископу Сокальсько-Жовківському Михаїлу Колтуну за значний внесок в розвиток навчального закладу, великий внесок у формування студентської молоді, відродження УГКЦ та плідну співпрацю з ЛНАУ.

Ректор ЛНАУ Володимир Снітинський згадав шлях служіння владики від священника до єпарха Сокальсько-Жовківського та важкі часи переслідування Церкви.

Владика Михаїл звернувся до присутніх, та закликав шанувати і розвивати таланти, які Бог дає кожному з нас: «Скільки є нас, стільки є талантів. Важливо відкрити для себе життя, зробити його цікавим, наповнити любов’ю до України, Церкви, наповнити себе любов’ю. Ми повинні розвивати свою гідність, яку нам дає Господь, набувати її в своєму житті, присвячувати себе для когось. Робімо все з любові, так як Бог творив цей світ, дав нам життя і з любов’ю чекає нашого навернення. Любов Божа подарувала нам життя і веде нас до спасіння». На завершення владика подякував за відкритість та щирість у діленні віри: «Йдімо далі перемагаючи зло — добром, щоб побачити те, що нам обіцяє Господь, а Він нам обіцяє мир, обіцяє любов. Якщо ми будемо виконувати це і любити ближнього, тоді переможемо».

За матеріалами Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ