Щорічну єпархіальну конференцію для духовенства провели у Чиказькій єпархії

25 квітня 2021

З благословення владики Венедикта Алексійчука, відбулася триденна конференція, яка тривала з 19 по 21 квітня. З огляду на пандемію, зустріч відбулася онлайн.

Щорічну єпархіальну конференцію для духовенства провели у Чиказькій єпархії

Доповідачами першого дня були о. Сергій Ковальчук та о. Григорій Зубач.

Отець Сергій Ковальчук, канцлер єпархії, пригадав проєкт, у якому йдеться про візію розвитку єпархії з 2018 по 2050 рік. А також наголосив на важливості реалізації постанов собору, які пов’язані з міграцією.

Отець Григорій Зубач представив цікаву тему — «Впровадження до церковного конфлікту». Його презентація основана на Святому Письмі, на прикладах Ісуса та апостолів, як вони справлялися з різного роду конфліктами. Також багато прикладів було приведено із апостольських листів. Після презентації учасники мали можливість задавати питання та ділитися власним досвідом.

Доповідачами другого дня були о. Річард Янович та о. Павло Попов. Отець Річард Янович побудував свою доповідь на вирішенні конфліктів, наводячи приклади з власного життя. О. Павло Попов поділився досвідом вирішення проблем у священничому житті, як на рівні родинному, так і на рівні парафіяльному. Кожен із доповідачів витворив свою систему щодо вирішення різноманітних проблем, яка була представлена під час конференції.

Наприкінці зустрічі о. Роман Бобесюк коротко розповів про проєкт інтернет-радіо, який невдовзі планується реалізувати в єпархіальній спільноті. Він звернув увагу на важливість подавання інформації про життя та діяльність парафіяльних спільнот.

Останній день конференції розпочався із презентації діяльності єпархіальної Молодіжної комісії, яка супроводжувалася запитаннями та відповідями між священниками та представниками комісії.

Опісля о. Андрій Чировський розповідав про важливість існування парафіяльної ради, подаючи приклади зі своєї парафіяльної спільноти.

На закінчення владика Венедикт висловив вдячність духовенству та всім доповідачам за активну участь у конференції.

Презентація Молодіжної комісії

Повідомив о. Роман Бобесюк