Різдвяне привітання владики Михаїла Колтуна українському воїну: «Цього Різдва ми ще більше потребуємо Божої присутності та сили»

16 січня 2021

Владика Михаїл Колтун, керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, вітає усіх військовослужбовців із світлим празником Різдва Христового.

РІЗДВЯНЕ ПРИВІТАННЯ

керівника Департаменту військового капеланства

Патріаршої курії УГКЦ
владики Михаїла Колтуна

Дорогий Український Воїне,
Христос народився!

Таїнство Різдва Христового — це радість приходу Божого Сина у світ, який наповнений болем і стражданням людини. Бог любить людину по-справжньому, тому стає таким, як ми, приймає всі наші рани, аби подарувати остаточне зцілення. Прихід Божого Сина у світ нашого життя дає нам можливість довіритися Богові так, як Бог довірився нам, попри всі наші обмеження, поза якими є Бог. Предвічний Бог входить в людську історію як людина бідна та беззахисна. Бог стає бідним, щоб збагатити нас. У Вифлеємській печері Він, Творець світу, стає цілком доступний кожному — без умов, без обмежень, без меж. Новонароджений Спаситель запевняє нас, що Він завжди поруч, особливо тоді, коли ми переживаємо розпач, розчарування та зневіру. «З нами Бог!» — голосимо у різдвяних піснеспівах, щоб наповнити своє життя силою знову для нас народженого Бога.

Цього року ми святкуємо Різдво в особливих умовах болю, спричиненого пандемією коронавірусу та тривалою війною на сході України, яка продовжує забирати життя найкращих синів і доньок нашого народу. Тому сьогодні, цього Різдва, ми ще більше потребуємо Божої присутності та сили, яка виходить далеко за межі людських страхів і сумнівів, щоб запалити на обріях людського життя світло живої надії.

Дорогі військовослужбовці, щирим серцем вітаю сьогодні кожного з вас від імені усіх військових капеланів Української Греко-Католицької Церкви та працівників Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ! Бажаю всім вам та вашим рідним справжньої радості дітей Божих, веселих свят Різдва Христового та щасливого, мирного і благословенного Нового року!

Христос народився!
Славімо Його!