Різдво у Патріаршому соборі супроводжує особлива ікона

9 січня 2020

Напередодні Різдвяних свят до Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві привезли особливу ікону Різдва. Її подарували вірні Української Греко-Католицької Церкви з Канади, а саме із Саскатунської єпархії (провінція Саскачеван). Ікону написала Анна Мисик.

Різдво у Патріаршому соборі супроводжує особлива ікона

Цю ікону в день Навечір’я Різдва було встановлено на тетраподі (тетрапод — це невисокий чотирикутний стіл, що стоїть у центрі храму перед іконостасом) і саме вона стала головним атрибутом Різдва в Патріаршому соборі.

«Ця ікона, яку нам подарували наші вірні з Канади, стала видимим знаком глобальності і єдності нашої Церкви. Ми вдячні нашим вірним за таку ініціативу і за бажання бути разом», — сказав у коментарі Блаженніший Святослав.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ