Єпископи УГКЦ в США запрошують на Поминальну Літургію за жертвами коронавірусу

4 березня 2021

20 березня 2021 року, в Акафістову суботу за григоріанським календарем, єпископи Української Католицької Церкви у США запрошують вірних спільно помолитися за усіх жертв пандемії Covid-19.

Єпископи УГКЦ в США запрошують на Поминальну Літургію за жертвами коронавірусу

«Понад рік ми всі боремося з пандемією коронавірусу. Кожен з нас, напевно, знайомий з людьми, які були інфікованими коронавірусом та їхніми сім’ями, з хворими та медичними працівниками, з волонтерами та з всіма тими, хто перебуває на передовій у цей тривожний час», — розпочинають своє Звернення ієрархи УГКЦ в Сполучених Штатах Америки.

Відтак автори Звернення запрошують усіх вірних на спільну Поминальну Божественну Літургію: «Під час Великого посту ми звертаємося до всіх наших українських католицьких парафіяльних спільнот в Сполучених Штатах Америки зібратися на Літургію за численних жертв пандемії коронавірусу. Ми просимо наших священників відслужити Поминальну Божественну Літургію та Панахиду за душі жертв пандемії в Акафістову суботу, 20 березня 2021 року, за участі наших вірних. Молімося до Господа, нашого Спасителя, щоб Він упокоїв душі жертв пандемії коронавірусу: „У місці світлому, у місці квітучому, у місці спокійному, звідки втекли біль, печаль і зітхання“ (Чин Панахиди)».

Окрім того, владики наголосили не забувати про сім’ї та родини, які втратили своїх близьких та про страждаючих сьогодні братів і сестер. «Своєю молитовною увагою не обділяймо сім’ї тих, хто страждає та всіх хворих на цю недугу коронавірусу. Пам’ятаймо, молімося і будьмо вдячними всім, хто продовжує служити найбільш потребуючим. Підтримуймо їх словом, і головно, своїми молитвами», — йдеться у Зверненні.

«Нехай пам’ять тих, хто відійшов до вічності внаслідок пандемії буде вічною!» — завершують своє Звернення єпископи Української Католицької Церкви в США.

Ознайомитися із PDF-версією Звернення української та англійською мовами можна за посиланням.