Єпископ УГКЦ зустрівся із Префектом Дикастерії для Східних Церков

2 березня 2023

Голова Пасторально-міграційного відділу Патріаршої курії УГКЦ владика Степан Сус 2 лютого зустрівся у Ватикані із Префектом Дикастерії для Східних Церков архиєпископом Клаудіо Ґуджеротті.

Єпископ УГКЦ зустрівся із Префектом Дикастерії для Східних Церков

Про це владика Степан написав у себе на Фейсбуці.

Під час зустрічі обговорили діяльність Пасторально-міграційного відділу Української Греко-Католицької Церкви, практичні кроки щодо забезпечення душпастирської опіки українців греко-католиків, воєнних мігрантів в країнах, де немає структур УГКЦ.

Окрему частину розмови було присвячено війні в Україні, гуманітарним викликам, а також служінню Церкви для потребуючих людей.