Посольство Мальтійського Ордену підписало Меморандуми про співпрацю із Львівською та Івано-Франківською архиєпархіями

19 вересня 2023

11 вересня 2023 року Посол Суверенного Мальтійського Ордену в Україні Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне підписав Меморандуми про співпрацю між Посольством і Львівською та Івано-Франківською архиєпархіями Української Греко-Католицької Церкви.

Посольство Мальтійського Ордену підписало Меморандуми про співпрацю із Львівською та Івано-Франківською архиєпархіями

Підписання відбулося в Римі, де в ці дні відбувався Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви. Про це повідомляють на офіційній фейсбук-сторінці Посольства Суверенного Мальтійського Ордену в Україні.

Зі сторони Львівської архиєпархії УГКЦ Меморандум підписав владика Ігор Возьняк, архиєпископ і митрополит Львівський УГКЦ, натомість зі сторони Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ – владика Володимир Війтишин, архиєпископ і митрополит Івано-Франківський УГКЦ.

Підписані Меморандуми визначають пріоритетні напрямки діяльності та співробітництва між Посольством Мальтійського Ордену в Україні і Львівською та Івано-Франківською архиєпархіями у гуманітарній і соціальній сферах.

Пресслужба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ

Локації

Дивіться також

Живе Телебачення Мукачівська греко-католицька єпархія Релігійно-інформаційна служба України Український Католицький Університет Офіційний сайт Ватикану Новини Ватикану Consilium Conferentiarum Episcoporum Europae