Після Великодніх свят розподільчий пункт Івано-Франківської архиєпархії запрацював з новою силою

28 квітня 2022

Великодні свята, на які ми так довго очікували, минули. Мало-помалу ми повертаємося до звичного режиму роботу, якщо у військовий час може бути щось «звичне». Продовжують свою роботу також волонтери архиєпархіального координаційного антикризового центру, які здійснюють своє служіння в розподільчому пункті.

У середу, 27 квітня, з самого ранку тут вибудувалася справжнісінька жива черга. Тимчасово переміщенні особи з різних регіонів приходять до волонтерського хабу, щоб отримати тут свою допомогу. Про це повідомляє Департамент інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

«Найбільший запит сьогодні на одяг та продукти харчування. Люди прибувають звідусіль і кожна людина з унікальним запитом», — розповідає о. Василь Михнюк.

Розподільчий пункт Івано-Франківської архиєпархії сьогодні поділений: тут окремо працює прийом, фасування та видача одягу, окремо те саме роблять і з продуктами харчування.

«У перший після Великодніх свят робочий день прийшла близько сотня осіб. Ми стараємось видати їм продукти харчування та засоби гігієни на місяць», — кажуть волонтери.

За їхніми словами сьогодні тут справді ажіотаж, до якого складно було підготуватися, адже зазвичай сюди щодня приходить 20–30 осіб.

«Так, справді трохи важко, але ми справимось!», — запевняє волонтерка Наталя.

Кожен, хто звертається по допомогу до Розподільчого пункту, може тут отримати одяг, взуття, постільну білизну, дитячі іграшки, а також продукти харчування, засоби гігієни та дитяче харчування і підгузки. Якщо ж є потреба у медикаментах — на допомогу приходять волонтери Лікувально-діагностичного центру св. Луки та при змозі надають їх.

Такий підхід до справи та запал до роботи свідчить про незламність та стійкість українців, які в такі складні часи підставляють братнє плече всім, хто цього потребує. Ми — сильні, бо з нами Бог і ми обов’язково переможемо!