Перші сестри-служебниці відкрили місію в Чернівецькій єпархії

14 вересня 2020

10 вересня 2020 року Божого відбулася історична подія — відкриття місійної станиці Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії.

Перші сестри-служебниці відкрили місію в Чернівецькій єпархії

На запрошення єпископа Чернівецького провінційна настоятелька с. Мирослава Якимець приїхала до Чернівців з двома своїми сестрами: с. Лаврентією і с. Тадею, які від тепер розпочинають катехитичне служіння та інші обов’язки не тільки при Катедрі Успіння Пресвятої Богородиці, але і в інших п’ятьох чернівецьких парафіях.

«Нехай служіння перших сестер-монахинь в нашій єпархії буде завжди під покровом чудотворної ікони „Надія безнадійних“, а також блаженної Йосафати Гордашевської, ікона якої знаходиться в Катедральному Соборі, щоби в майбутньому монаше згромадження сестер відкрило свій перший греко-католицький монастир в Чернівецькій єпархії», — йдеться в офіційному поідомленні Чернівецької єпархії УГКЦ.

За матеріалами Чернівецької єпархії УГКЦ