Перемисько-Варшавська архиєпархія активно готується до Патріаршого Собору

15 грудня 2020

У середу, 11 листопада 2020 року, відбулася перша сесії Собору Перемисько-Варшавської архиєпархії. З огляду на складну ситуацію, що спричинена спалахом другої хвилі пандемії Covid-19, вона була проведена у форматі відеосесій.

Перемисько-Варшавська архиєпархія активно готується до Патріаршого Собору

Собор Перемисько-Варшавської архиєпархії очолив митрополит Перемисько-Варшавський, архиєпископ Євген Попович.

Під час онлайн-зустрічі делегати вислухали вже традиційні доповіді на теми:

1. «Де ми є?»;
  2. «Хто ми є?»;
  3. «Як нам далі діяти?»;
  4. «Церква у посткороновірусному світі».

Доповіді стали підґрунтям для роздумів, дискусій та висновків, які послужили для оформлення документів секретаріатом Собору.

У другій частині конференцій делегати вибрали своїх представників на VII Патріарший собор. Від Перемисько-Варшавської архиєпархії УГКЦ в Польщі ними стали: о. мітрат Стефан Батрух, о. Петро Кушка, ЧСВВ, п. Оксана Ситчик, п. Мирослав Притула. В резерві, на випадок непередбачених перешкод, було обрано ще: о. мітрата Богдана Панчака, о. Ігоря Гарасима, ЧСВВ, п. Єву Лось та п. Петра Мартинишина.

Нагадаємо, що за повідомленням секретаря VII сесії Всецерковного Патріаршого Собору — Патріарший (всецерковний) Собор УГКЦ на тему «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ», який скликав Блаженніший Святослав, перенесено на друге півріччя 2021 року. Собор відкладений у часі з огляду на динамічну і складну ситуацію, спричинену спалахом другої хвилі пандемії коронавірусу SARS—CoV-2, що шириться планетою.

За матеріалами Перемисько-Варшавської архиєпархії УГКЦ